SÜRGÜ GAYRİMENKUL

Kurumsal


Sürgü Gayrimenkul olarak;

Unutulmaya yüz tutmuş, tarihi özelliği bulunan, aklı, mimarisi, estetiği ve işlemeleri ile köklü medeniyetimizin izlerini taşıyan yapıları uhdemize alarak onların hikayelerini ortaya çıkarıyoruz.

Boğaz hattının en naif semtleri olarak anılan Kandilli, Vaniköy, Kanlıca, Anadolu Hisarı ve Beylerbeyi hattındaki tarihi eser niteliği taşıyan binaları ihya ediyoruz.

Bestekar Münir Nurettin Selçuk’u aşka getiren, yazar Yahya Kemal Beyatlı’ya şiirler yazdıran, Osmanlı sadrazam ve paşalarına ev sahipliği yapan, sokaklarında nice iş insanı, edebiyatçı ve sanatçıyı ağırlamış bu eşsiz atmosferdeki eserleri aslına sadık kalarak renovasyonunu sağlıyoruz.

Erguvanların muhteşem renkleri, boğazın eşsiz maviliği ve çalıştığımız sanatçıların muhteşem bakış açıları ile restorasyon sürecinde kullandığımız sanat eserlerini günümüz estetik, mimari ve teknolojik imkanları ile birleştirirek yüzyıllar sonrasında da yaşayacak eserler inşaa ediyoruz.

Tarihe saygı duyan, bu coğrafyaya sevdası olan, aslına sadık kalarak ihya ettiği yapıları ticari bir yaklaşımla değil sosyal sorumluluk olarak değerlendiren bir gayrimenkul şirketi olarak özetle;

Eski İstanbul ruhunu yaşatmaya devam ediyoruz…

Menü